درباره ما

فروشگاه اینترنتی بیست لند


درباره بیست لند


فروشگاه اينترنتي بيست لند با طرح ايده هاي نو شروع به فعاليت کرده است . ما سعي کرده ايم با بررسي نيازهاي جامعه خدماتي متفاوت ، تازه و نو در زمينه فروشگاه اينترنتي ارائه دهيم .

براي خريداران محترم ، مرغوبيت کالا ، اصل بودن و قيمت مناسب آن اهميت فراواني دارد بيست لند با تضمين اصل بودن کالا و همچنين کم کردن واسطه ها ، هر کالايي را با پايين ترين قيمت در بازار مصرف کننده عرضه ميکند .

يکي از خدمات ويژه بيست لند که براي اولين بار در ايران ارائه شده است خريد کالا ( در همه زمينه هاي شخصي ، سازماني ، خانگي ، خورده و عمده فروشي ) به صورت اقساط  ( ویژه عموم افراد و همچنین کلیه ی نیروهای مسلح دارندگان کارت حکمت ) از طريق وب سايت بطور کاملا آنلاین و غیر حضوری در فروشگاه اينترنتي بيست لند است.


خريد اقساط به دو صورت امکان پذير مي باشد :

1- ویژه ارگان ها و سازمان هاي طرف قرار داد
در حال حاضر اين امکان براي نيرو ها مسلح (دارندگان کارت حکمت ) فعال مي باشد در صورت تمايل براي استفاده از اين امکان در سازمان و ارگان خود با ما از طريق راه هاي ارتباطي که در سايت موجود است تماس حاصل فرماييد.
نيرو هاي مسلح ( دارندگان کارت حکمت ) بدون نياز به هيچ مدرکي و فقط با داشتن کارت حکمت به صورت کاملا غير حضوري (آنلاين) مي توانند به صورت اقساط (24 ماهه) بدون پيش پرداخت از سايت بيست لند خريد کنند.


2- ویژه عموم (کلیه افراد)
فروشگاه اينترنتي بيست لند براي اولين بار در ايران امکان خربد اقساط انواع کالاي ديجيتال و لوازم خانگي را بدون پيش پرداخت در اقساط بلند مدت (24 ماهه) با سود کم براي عموم ايجاد کرده است. و هموطنان عزیز می توانند در این صفحه از مدارک و شرایط خرید اقساطی اطلاع و ثبت نام کنند .

درخواست خرید به صورت سفارشی :
يکي ديگر از امکاناتی که فروشگاه اينترنتي بيست لند براي اولين بار براي هموطنان عزيز ايجاد کرده است خريد سفارشي مي باشد به اين صورت که ما هر کالايي که شما مايل به خريد اقساط آن هستيد و در سايت موجود نمي باشد به صورت سفارشي براي شما تهيه مي کنيم.

بيست لند سعي دارد علاوه بر فروش انواع مختلف و متنوع کالا در آينده نزديک خدمات متفاوتي را از جمله استفاده از رستوران ها ، باشگاه هاي ورزشي ، خدمات رفاهي و تفريحي و ... را با تخفيف هاي ويژه به صورت نقد و اقساط ارائه دهد .

شايان ذکر است اين فروشگاه در طول سال و به ويژه در ايام نوروز و مناسبت هاي خاص انواع بسته هاي هديه و تبليغاتي اعم از ست هاي ديجيتالي ، ترکيبي و همچنين به درخواست و سليقه شما به صورت سفارشي جهت شرکتي و سازماني بصورت عمده نقد و اقساط با قيمت مناسب و در کوتاهترين زمان ارائه مي نمايد .