راهنمای خرید اقساطی طلا و جواهرات ...

فروش اقساطی انواع طلا و جواهر ، حلقه های نامزدی ، انواع نیم‌ست و سرویس‌های عروس ، طراحی و ساخت انواع سفارشات و ...  با اقساط حداکثر 24 ماهه و بدون پیش پرداخت می‌باشد.
با توجه به شرایط بازار و نوسانات قیمت طلا برای درخواست و ثبت سفارش
طلا و جواهرات می توانید به فرم
درخواست کالاهای ناموجود مراجعه و ثبت درخواست کنید تا کارشناسان بیست لند برای راهنمایی و توضیحات تکمیلی جهت خرید طلا به صورت اقساطی با شما تماس بگیرند.

شایان ذکر است که فروش اقساطی طلا شامل دو طرح :
اقساطی ویژه کارمندان و اقساطی ویژه عموم ( چک یا سفته ) می باشد .
طرح 1 : ویژه کارمندان دولت و شرکت های خصوصی (رسمی ، قراردادی و بازنشسته) :

ارائه تسهیلات در این طرح ویژه کارمندان با داشتن مدارک لازم ، تا سقف 19 میلیون تومان با اقساط 6 الی 24 ماهه می باشد.

بعد از دریافت استعلام از طریق کارشناسان بیست لند ؛ در صورت تائید ، طی دو مرحله می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید :

1.  بعد از هماهنگی ، به طلافروشی‌های طرف قرارداد با فروشگاه بیست لند مراجعه کرده و بعد از انتخاب طلای مورد نظر تا سقف 19 میلیون تومان با راهنمایی کارشناسان بیست لند مدارک و چک‌های لازم را به شرکت ارائه می دهید.
پس از تائیدیه مدارک و چک‌ها توسط بانک کارشناسان بیست لند هماهنگی‌های لازم جهت دریافت کالا را به عمل می‌آورند.

2. پس از تائید استعلام اولیه ، مدارک لازم و چک‌ها را با توجه به مبلغ درخواستی توسط مشتری تا سقف 19 میلیون به شرکت ارائه داده و بعد از تائید مدارک ، با هماهنگی کارشناسان بیست لند به طلافروشی‌های طرف قرارداد فروشگاه مراجعه کرده و به میزان مبلغ تسهیلات تعیین شده ، طلا و جواهرات را انتخاب و دریافت نمایید.

طرح 2 : تسهیلات فروش اعتباری و اقساطی ویژه عموم با چک و یا سفته  :

ارائه طلا وجواهر منوط به واجد شرایط بودن متقاضی به میزان اعتبار ایشان در سامانه مرآت و شامل کلیه افراد می‌باشد. ارائه تسهیلات به متقاضیان با توجه به اعتبار ایشان و حداکثر تا سقف  45 میلیون تومان با اقساط 24 ماهه می باشد.

1- متقاضی می‌تواند بعد از دریافت نتیجه اعتبارسنجی با هماهنگی کارشناسان بیست لند به طلافروشی‌های طرف قرارداد با فروشگاه مراجعه کرده و در صورت انتخاب طلای مورد نظر باقی مراحل را تا دریافت تائیدیه نهایی طی کند.

2- یا می‌توانند پس از طی کردن کردن کلیه مراحل ، تحویل مدارک به شرکت و دریافت تائیدیه نهایی از کارشناسان بیست لند به طلافروشی‌های طرف قرارداد فروشگاه مراجعه کرده و به میزان مبلغ تسهیلات تعیین شده طلا دریافت کنند.